Морозильна скриня UBC Star Premium Line призначена для зберігання та демонстрації продуктів харчування: риби, м'яса, напівфабрикатів, морозива тощо. Найкраще підходить для демонстрації преміальних брендів та невеликих лінійок продукції.
Модель морозильного скриньки Star має невеликі розміри (910х620х640) та передбачає розміщення продукції у двох кошиках. Особливістю цієї лінійки є комбінована корона. Пластикові елементи високої якості створюють сучасний дизайн, який приваблює клієнта. Алюмінієві елементи виробу забезпечують надійну експлуатацію виробу. Кошики сталеві, з полімерним фарбуванням, мають пристрої для встановлення цінників. Широкі колеса діаметром 50 мм забезпечують переміщення скрині.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 910*620*640 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 955*636*677 |
| Об'єм, л | 140 |
| Вага без упаковки, кг | 38 |
| Вага з упаковкою, кг | 42 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 2 |
| Кліматичний клас | 4,7,5 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/4 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Сталь з полімерним покриттям |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | пінополіуретан, циклопентан 60мм |
| Кількість корзин, шт | 3 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 636 мм |
| Висота | 955 мм |
| Глибина | 677 мм |
| Вага | 42 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

