
Морозильна скриня з глухою кришкою "VICTORY" SOLID
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна камера UBC Victory SOLID призначена для зберігання продуктів харчування: овочів, фруктів, м'яса, риби, напівфабрикатів, морозива та інших продуктів, які потрібно зберігати при низьких температурах. Модель морозильної камери Victory SOLID має габаритні розміри (980х1645х730) кошику. Модель Victory SOLID є найбільш місткою в лінійці морозильних скринь із глухою кришкою.
Кошик сталевий, пофарбований полімерною фарбою. Основною метою цієї моделі перестав бути демонстрація продукції, її основне завдання – зберігання. Ця скриня ідеально підійде для закладів громадського харчування: кафе, фастфудів, ресторанів та барів та інших закладів, де необхідно зберігати продукцію за низького холоду. У процесі виробництва використовують передові європейські комплектуючі, зокрема компресор фірми Embracco.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 980*1645*733 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 1035*1665*740 |
| Об'єм, л | 567 |
| Вага без упаковки, кг | 68 |
| Вага з упаковкою, кг | 77 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 3 |
| Кліматичний клас | 5-7 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/5 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Алюміній |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | циклопентан 60мм |
| Кількість корзин, шт | 1 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1665 мм |
| Висота | 1035 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 77 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте
