Морозильна скриня UBC Victory Flat призначена для зберігання та показу продуктів харчування: пельменів, вареників, різних напівфабрикатів, морожених фруктів та овочів, риби м'яса та іншої продукції.
Модель морозильного скриньки Victory має розміри (956х1640х640), продукція розміщується в шести зручних кошиках. Об'єм даної моделі 539 літрів. Матеріал внутрішнього корпусу алюміній зовнішнього оцинкована сталь 0,45мм. У комплекті з морозильною скринькою Victory можливе постачання роздільників та електронного замку, який дозволить вам дистанційно відкривати скриню.
У даної моделі кругле міцне загартоване скло. У комплекті з морозильною скринькою Victory можливе постачання роздільників та електронного замку, який дозволить вам дистанційно відкривати скриню. У процесі виробництва використовуються лише найкращі європейські комплектуючі, зокрема компресори фірми Embracco.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 956*1640*640 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 998*1656*677 |
| Об'єм, л | 550 |
| Вага без упаковки, кг | 76 |
| Вага з упаковкою, кг | 86 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 5,7 |
| Кліматичний клас | 7 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 3/4 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Алюміній |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | циклопентан 60мм |
| Кількість корзин, шт | 6 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1656 мм |
| Висота | 998 мм |
| Глибина | 677 мм |
| Вага | 86 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

