
Морозильна скриня з глухою кришкою "NIX" SOLID
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна камера UBC Nix SOLID призначена для зберігання продуктів харчування: овочів, фруктів, м'яса, риби, напівфабрикатів, морозива та інших продуктів, які потрібно зберігати при низьких температурах.
Модель морозильної камери Nix SOLID має габаритні розміри (980х1350х730) та передбачає зберігання продукції в кошику. Кошик сталевий, з полімерним забарвленням. Відмінністю моделей SOLID від інших моделей скринь є глуха кришка з оцинкованого металу, а також можливість виробництва кришки з високоякісної нержавіючої сталі.
Ця модель не призначена для демонстрації продукції, її основне завдання – зберігання. Її ідеально застосовувати у громадському харчуванні для: кафе, фастфудів, ресторанів та барів та інших закладів, де необхідно тривалий час зберігати продукцію. У процесі виробництва використовують передові європейські комплектуючі, зокрема якісний компресор фірми Embracco.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 980*1350*735 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 1035*1375*740 |
| Об'єм, л | 440 |
| Вага без упаковки, кг | 56 |
| Вага з упаковкою, кг | 65 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 3 |
| Кліматичний клас | 5-7 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/5 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Алюміній |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | циклопентан 60мм |
| Кількість корзин, шт | 1 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1375 мм |
| Висота | 1035 мм |
| Глибина | 735 мм |
| Вага | 65 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте
