Морозильна скриня UBC Nix Flat призначена для зберігання та демонстрації продуктів харчування: м'яса, риби, напівфабрикатів, морожених фруктів та овочів та іншої продукції.
Модель морозильного скриньки Nix Flat має розміри (945х1350х640), розміщується продукція за допомогою п'яти кошиків. Об'єм даної моделі 454 літри. Кошики виконані із сталі забарвлені полімерною фарбою білого кольору, мають цінникотримачі. Морозильна скриня має міцну і стійку до ультрафіолетових променів алюмінієву корону. Скло використовується міцне і плоске, гартоване із захищеним від подряпин з енергозберігаючим напиленням.
Сталевий оцинкований зовнішній корпус 0,45 мм пофарбований полімерною фарбою та алюмінієвий корпус забезпечить довготривалу експлуатацію, а 60 мм теплоізолюючий пакет сприятиме енергозбереженню та покращить експлуатаційні властивості скрині. У комплекті з морозильною скриньою PRIMA можливе постачання роздільників. У процесі виробництва використовуються якісні європейські комплектуючі та компресори. Компресори на морозильній скрині Embracco - одні із найкращих європейських компресорів.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 945*1350*640 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 998*1366*677 |
| Об'єм, л | 492 |
| Вага без упаковки, кг | 72 |
| Вага з упаковкою, кг | 82 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 4,7 |
| Кліматичний клас | 7 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/2 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Алюміній |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | пінополіуретан, спінювач - циклопентан, 60мм |
| Кількість корзин, шт | 5 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1366 мм |
| Висота | 998 мм |
| Глибина | 677 мм |
| Вага | 82 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

