
Морозильна скриня з глухою кришкою "FREEZE" SOLID
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна скриня UBC Freeze SOLID призначена для зберігання продуктів харчування: м'яса, риби, напівфабрикатів, морозива та інших продуктів, які потрібно зберігати при низьких температурах.
Модель морозильної камери Freeze SOLID має компактні розміри (800х1060х730) та передбачає розміщення продукції в ємному кошику. Кошик сталевий, з полімерним забарвленням. Відмінною особливістю моделей SOLID є глуха кришка з оцинкованого металу та виробництво кришки з нержавіючої сталі. Ця модель не призначена для показу продукції, її основне завдання – зберігання. Вона ідеально підійде для потреб кафе, фастфудів, ресторанів та барів та інших закладів, де необхідно довго зберігати продукцію. У процесі виробництва використовують якісні європейські комплектуючі, зокрема компресор фірми Embracco.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцний кошик, верхня кришка з оцинкованої сталі з полімерним забарвленням, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без упаковки (висота, ширина, глибина), мм | 980*800*730 |
| Габаритні розміри з упаковкою (висота, ширина, глибина), мм | 1035*825*740 |
| Об'єм, л | 231 |
| Вага без упаковки, кг | 40 |
| Вага з упаковкою, кг | 48 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 1.8 |
| Кліматичний клас | 5-7 |
| Температура всередині кабінету, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/5 |
| Матеріал внутрішнього корпусу | алюміній з типом поверхні апельсинова кірка 0,45мм. |
| Матеріал зовнішнього корпусу | сталь оцинкована з лакофарбовим покриттям 0,45 мм |
| Матеріал і товщина внутрішньої термоізоляції | циклопентан , 60 мм |
| Кількість корзин, шт | 1 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 48 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте
