Боннети призначені для красивої та ефектної презентації будь-якого виду замороженої та охолодженої продукції таким чином, щоб вона впадала у вічі клієнтам, і вони хотіли її придбати. Скриня - боннет GERMES ідеально підходить для зберігання та демонстрації морозива, пельменів, напівфабрикатів, овочів, морепродуктів, риби, м'яса та інших продуктів. Скриня боннет Zeus має низьке енергоспоживання завдяки сучасним технологічним рішенням. Декілька скринь-боннет, посеред площі формує острів. Магазини, що мають скрині-бонети, отримують більше виручку, ніж інші заклади, при тому що пропонують ідентичний вид товару.
Двосхиле скло дозволяє відкривати скриню бонет з обох боків. Ларі-бонети від UBC мають високу якість (компресор, випарник конденсатор від перевірених європейських постачальників) і високу надійність, перевірену часом. Товщина термоізоляції 70 мм. Ця морозильна скриня має світлодіодне підсвічування, розсувні оглядові двері з низькоемісійним покриттям.
Базова комплектація:
Комбінований конденсатор, механічний замок, комбінована корона з підігрівом, посилені кошики, розпечене скло з низькоемісійним покриттям, теплоізоляція 70 мм, внутрішній корпус з алюмінієвого сплаву, Регульований термостат, колеса, 50мм подвійні, електронний термометр, RFID мітка
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 940*2100*860; |
| Об'єм, л | 980 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 10.8 |
| Температура всередині камери, °С | -18/-23 |
| Холодоагент | R290 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2100 мм |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 860 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

