Морозильна скриня UBC Freeze призначена для зберігання та демонстрації продуктів харчування: м'яса, риби, напівфабрикатів, морозива та ін.
Модель морозильного скриньки Freeze має компактні розміри (956х800х640) та передбачає розміщення продукції у трьох зручних кошиках. Кошики сталеві, з полімерним фарбуванням, мають пристосування для встановлення цінників. У комплекті з морозильним скринькою Freeze можливе постачання роздільників. У процесі виробництва використовують якісні європейські комплектуючі, зокрема компресор фірми Embracco.
Базова комплектація:
Динамічний конденсатор, механічний замок, алюмінієва корона з підігрівом, міцні кошики, гартоване скло, теплоізоляція 60 мм, посилені ролики.
Технічні характеристики
| Морозильні скрині | |
| Габаритні розміри без пакування (висота, ширина, глибина), мм | 956*800*640 |
| Габаритні розміри з пакуванням (висота, ширина, глибина), мм | 998*816*677 |
| Об'єм, л | 230 |
| Вага без упаковки, кг | 47 |
| Вага з упаковкою, кг | 53 |
| Енергоспоживання, кВт х доба | 2,5 |
| Кліматичний клас | 7 |
| Температура всередині камери, °С | -18\-25 |
| Холодоагент | R290 |
| Потужність компресора, НР | 1/4 |
| Матеріял внутрішнього корпусу | Алюміній |
| Матеріял зовнішнього корпусу | оцинкована сталь |
| Матеріялі товщина внутрішньої термоізоляції | пінополіуретан, спінювач - циклопентан, 60мм |
| Кількість корзин, шт | 3 |
За детальною інформацією зверніться до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 677 мм |
| Ширина | 816 мм |
| Висота | 998 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Вага | 53 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

