
Охолоджувач повітря Hispania HEC 3003 20 7D
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Середньотемпературний охолоджувач повітря з установкою на стелю, Hispania HEC 3003 20 7D (має 1 мікродвигун обдування діаметром 200 мм.) даний тип випарника розрахований на маленькі холодильні камери, з робочим режимом роботи +2°С + 4°С. Корпус виготовлений з міцного алюмінію, покритий антикорозійною білою емаллю, яка захищає від можливих окиснення та подальшого руйнування корпусу випарника.
Вбудовані тени відтайки, запобігають обмерзанню снігової шуби на ламелях і калачах охолоджувача повітря, режим розморожування налаштовується індивідуально під кожну установку, за допомогою електронного контролера. Електричне підживлення охолоджувача повітря здійснюється через розподільну коробку, встановлену під передньою кришкою.
Технічні характеристики:
| Виробник | Hispania |
| Серія | HEC |
| Холодопродктивність | |
| При tc=-8°C, DT1=8K, R404A | 3700 Вт |
| При tc=-25°C, DT1=7K, R404A | 3030 Вт |
| Площа поверхності | 20,5 м2 |
| Крок ламелі | 7 мм |
| Об'єм трубопроводу | 4,5 дм3 |
| Габаритні розміри (ширина/довжина/висота) | 2117 х 1823 х 620 мм |
| Підключення, Вхід / Вихід / Дренаж | 12 мм / 22 мм |
| Вентилятори, Ø 200 мм | 3 шт |
| Потужність вентиляторів | 240 Вт |
| Струм | 1,2 А |
| Напруга | 220В, 50/60 Гц |
| Розхід повітря | 3736 м3/ч |
| Довжина потоку | 14 м |
| Електричне відтаювання | 4500 Вт |
| Вага | 41,4 кг |
За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hispania |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: Ціну уточнюйте
