
Охолоджувач повітря Hispania HEC 3004 29 10D
75 258 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Середньотемпературний охолоджувач повітря з установкою на стелю, Hispania HEC 3004 29 10D (має 1 мікродвигун обдування діаметром 200 мм.) даний тип випарника розрахований на маленькі холодильні камери, з робочим режимом роботи +2°С + 4°С. Корпус виготовлений з міцного алюмінію, покритий антикорозійною білою емаллю, яка захищає від можливих окиснення та подальшого руйнування корпусу випарника.
Вбудовані тени відтайки, запобігають обмерзанню снігової шуби на ламелях і калачах охолоджувача повітря, режим розморожування налаштовується індивідуально під кожну установку, за допомогою електронного контролера. Електричне підживлення охолоджувача повітря здійснюється через розподільну коробку, встановлену під передньою кришкою.
Технічні характеристики:
| Виробник | Hispania |
| Серія | HEC |
| Холодопродктивність | |
| При tc=-8°C, DT1=8K, R404A | 5520 Вт |
| При tc=-25°C, DT1=7K, R404A | 4420 Вт |
| Площа поверхності | 29,5 м2 |
| Крок ламелі | 10 мм |
| Об'єм трубопроводу | 9,0 дм3 |
| Габаритні розміри (ширина/довжина/висота) | 2717 х 2425 х 1222 мм |
| Підключення, Вхід / Вихід / Дренаж | 12 мм / 28 мм |
| Вентилятори, Ø 200 мм | 4 шт |
| Потужність вентиляторів | 320 Вт |
| Струм | 1,6 А |
| Напруга | 220В, 50/60 Гц |
| Розхід повітря | 5931 м3/ч |
| Довжина потоку | 12 м |
| Електричне відтаювання | 6000 Вт |
| Вага | 59,4 кг |
За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hispania |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 75 258 ₴
