
Охолоджувач повітря Hispania HEJ-1D
7 600 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Середньотемпературний охолоджувач повітря з установкою на стелю, Hispania HEJ-1D (має 1 мікродвигун обдування діаметром 200 мм.) даний тип випарника розрахований на маленькі холодильні камери, з робочим режимом роботи +2°С + 4°С. Корпус виготовлений з міцного алюмінію, покритий антикорозійною білою емаллю, яка захищає від можливих окиснення та подальшого руйнування корпусу випарника.
Вбудовані тени відтайки, запобігають обмерзанню снігової шуби на ламелях і калачах охолоджувача повітря, режим розморожування налаштовується індивідуально під кожну установку, за допомогою електронного контролера. Електричне підживлення охолоджувача повітря здійснюється через розподільну коробку, встановлену під передньою кришкою.
Технічні характеристики:
- маса – 6 кг
- габаритні розміри – 410 х 160 х 365 мм
- площа теплообміну – 3,3 м2
- вентилятор - 200 мм х 1 шт.
- довжина струменя – 4 м
- підключення – вхід 1/2? - вихід 3/8?
- холодопродуктивність - tc = -8 ° C, DT1 = 8K, R 404A / 507 - 820 Вт
- ламель - 3,2/6,4 мм
- потужність тенів відтайки – 500 Вт
За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!
Компанія IKR GROUP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hispania |
| Країна виробник | Іспанія |
| Витрата повітря | 360 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ламелів | 6.4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Довжина | 169 мм |
| Висота | 375 мм |
- Ціна: 7 600 ₴
