
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M500SF / Ларь морозильный Juka M500SF
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M500SF – це професійне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації морозива, напівфабрикатів та заморожених продуктів.
Особливістю даної моделі є удосконалена конструкція корони та покращене ущільнення скла, що забезпечує надійну герметичність камери. Обладнання оснащене скошеним склом та енергозберігаючою LED-підсвіткою яка вбудована в корону та не займає додаткового об’єму, що не перешкоджає завантаженню продукції. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки. Обладнання енергоефективне та надійно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
Опції:
- рекламний лайтбокс
- біметалевий термометр
- електронний терморегулятор
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | -23 град. |
| Мінімальна робоча температура | -14 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1438 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Висота | 916 мм |
| Вага | 72 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте




