
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M300S / Ларь морозильный Juka M300S
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 892-79-29Юрій
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M300S – це професійне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації морозива, напівфабрикатів та інших заморожених продуктів.
Особливістю даної моделі є скошене скло та LED підсвітка, що забезпечують кращу оглядовість та презентабельність товару в обладнанні. Корона обладнання виготовлена з міцного та ударостійкого ABS пластику з захисним покриттям РММА. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки. Обладнання енергоефективне та надійно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
Опції:
- стелажна система
- рекламний лайтбокс
- біметалевий термометр
- електронний терморегулятор
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | -23 град. |
| Мінімальна робоча температура | -14 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1116 мм |
| Ширина | 661 мм |
| Висота | 929 мм |
| Вага | 54 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте





