
Морозильна скриня з глухою кришкою JUKA (Юка) M200Z / Морозильный ларь Juka M200Z
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (97) 846-89-86
Вадим- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Морозильна скриня з глухою кришкою JUKA (Юка) M200Z – це професійне комерційне морозильне обладнання, особливістю якого є наявність глухої кришки, що забезпечує довгострокове зберігання охолоджених продуктів при низьких, стабільних температурах. Містке, зручне та просте в експлуатації. Ідеально підходить для кухонь, складських приміщень, продуктових магазинів, закладів громадського харчування, а також у повсякденному побуті тощо.
Опції:
- додаткові кошики
- біметалевий термометр
- виконання кришки з харчової нержавіючої сталі
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Морозильный ларь |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы |
| Максимальная рабочая температура | -23 град. |
| Минимальная рабочая температура | -14 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 806 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Высота | 910 мм |
| Вес | 52 кг |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

