
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M300SF / Ларь морозильный Juka M300SF
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M300SF – це професійне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації морозива, напівфабрикатів та заморожених продуктів.
Особливістю даної моделі є удосконалена конструкція корони та покращене ущільнення скла, що забезпечує надійну герметичність камери. Обладнання оснащене скошеним склом та енергозберігаючою LED-підсвіткою яка вбудована в корону та не займає додаткового об’єму, що не перешкоджає завантаженню продукції. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки. Обладнання енергоефективне та надійно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
Опції:
- рекламний лайтбокс
- біметалевий термометр
- електронний терморегулятор
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Морозильный ларь |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы |
| Максимальная рабочая температура | -23 град. |
| Минимальная рабочая температура | -14 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1018 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Высота | 916 мм |
| Вес | 54 кг |
- Цена: Цену уточняйте




