
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M500S / Ларь морозильный Juka M500S
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна скриня з гнутим склом JUKA (Юка) M500S – це професійне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації морозива, напівфабрикатів та інших заморожених продуктів.
Особливістю даної моделі є скошене скло та LED підсвітка, що забезпечують кращу оглядовість та презентабельність товару в обладнанні. Корона обладнання виготовлена з міцного та ударостійкого ABS пластику з захисним покриттям РММА. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки. Обладнання енергоефективне та надійно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
Опції:
- стелажна система
- рекламний лайтбокс
- біметалевий термометр
- електронний терморегулятор
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Морозильный ларь |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы |
| Максимальная рабочая температура | -23 град. |
| Минимальная рабочая температура | -14 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1436 мм |
| Ширина | 661 мм |
| Высота | 940 мм |
| Вес | 72 кг |
- Цена: Цену уточняйте




