
Кондитерська вітрина Juka (Юка) VDL158 А/ Кондитерская холодильная витрина JUKA VDL 158 А
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (97) 846-89-86Вадим
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Кондитерська холодильна вітрина Juka (Юка) VDL 158 А – це вітрина, що поєднала в собі вишуканий дизайн та високу якість. Ідеально підходить для кав`ярень, супермаркетів, ресторанів та закладів харчування для демонстрації та реалізації різних солодощів, випічки, тортів, десертів, тістечок тощо.
Особливістю цієї вітрини є випаровувач зі збільшеною робочою поверхнею, що забезпечує оптимальні умови для довгострокового зберігання свіжості кондитерських виробів. Кондитерська вітрина оснащена 4-ма охолоджувальними скляними поличками, які забезпечують велику демонстраційну площу, а в поєднанні з яскравою внутрішньою підсвіткою привертає увагу покупців до вітрини та продукції, що в ній представлена. В стандартній комлектації вітрина оснащена функцією автоматичної відтайки, роздвижними дверцятами (склопакетами), регулюємими ніжками. Також можна замовити декоративну обшивку вітрини з дерева або металу різного кольору , що придасть торговій точці унікальності та привабливості.

Опції:
1) Індивідуальне виконання декоративного оздоблення:
– МДФ фарбований / ламінований;
– дерево твердих порід;
– метал фарбований;
– ДСП.
2) Виконання несучої конструкції з нержавіючої сталі.
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору кондитерських вітрин до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 4 град. |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Предназначение | Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для мороженного, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для замороженных продуктов, Для фруктов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1535 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Высота | 1385 мм |
| Вес | 250 кг |
| Технічні дані | |
| Кліматичний клас | 3 |
| Холодоагент | R404a |
| Номінальна сила струму | 4,5 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 11,3 кВт/24 час |
| Площа експозиції | 1,62 м² |
- Цена: Цену уточняйте




