
Середньотемпературна холодильна вітрина Juka (Юка) FDI197A / Холодильная витрина JUKA FDI197A
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (97) 846-89-86Вадим
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Вітрина гастрономічна холодильна Juka (Юка) FDI197A – це середньотемпературна холодильна гастрономічна вітрина, призначена для реалізації сирних, молочних, ковбасних, м`ясних та рибних продуктів.
Особливістю цієї вітрини є сучасний дизайн, глибока викладка та автоматична відтайка. Демонстраційна частина і полиця продавця у вітрині виконані з нержавіючої сталі. Холодильна вітрина оснащена містким охолоджувальним боксом для зберігання продуктів та енергозберігаючою LED підсвіткою. За бажанням клієнта вітрина може бути оснащена рожевою підсвіткою, додатковою скляною поличкою, склом з стильним чорним шовкотрафаретом та забарвлена в колір замовника. Опціонально конструкція вітрини може передбачати можливість об`єднання в суцільну лінію.
Вітрина оснащена енергозберігаючою LED підсвіткою, системою підйому фронтально скла до верху за допомогою газліфтів, що значно полегшить процес догляду за вітриною, а також містким охолоджувальним боксом для зберігання продуктів.
Опції:
- підставка під ваги
- додаткова LED лампа
- дошка для розділення
- герметична перегородка
- підсвітка Food Fresh meat
- фарбування корпуса по кольору RAL
- складання в лінію з декількох вітрин
- полиця продавця з фактурної нержавійки
- ступінчаста викладка з нержавіючої сталі AISI 304
- виконання індивідуального облицювання вітрин (з AGT, МДФ панелі)
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для мороженного, Для суши, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для замороженных продуктов, Для фруктов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1975 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Высота | 1255 мм |
| Вес | 190 кг |
| Технічні дані | |
| Кліматичний клас | 3 |
| Холодоагент | R404a |
| Номінальна сила струму | 2,7 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 9,9 kW/24 час |
| Об'єм камери зберігання | 201 дм³ |
| Площа експозиції | 1,69 м² |
| Глибина викладки | 900 мм |
- Цена: Цену уточняйте

