
Кутовий модуль Juka (Юка) FDI Е / Угловой модуль Juka (Юка) FDI Е
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (97) 846-89-86Вадим
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Кутовий модуль Juka (Юка) FDI – створений на базі всіх переваг вітрин серії FDI з метою компонування їх в лінію або острів. Неперевершена експозиція, стиль та максимально ефективне використання робочого простору робить це обладнання найкращим вибором для будь-якого гіпермаркету! Цільове призначення: реалізація молочних, сирних, ковбасних, рибних та м`ясних продуктів. Особливістю даної вітрини є стильний дизайн, розроблений відповідно до сучасних тенденцій для магазинів середнього та преміального сегмента. Вітрина працює в системі динамічного охолодження, завдяки якій продукти охолоджуються рівномірно. Фронтальне гартоване скло вітрини забезпечено додатковим обдувом, а бокове скло виконане зі склопакетів. Демонстраційна частина і полиця продавця створені з нержавіючої сталі.
Кутовий модуль, як і вітрина, оснащений енергозберігаючою LED підсвіткою, системою підйому фронтального скла до верху за допомогою газліфтів, що значно полегшить процес догляду за вітриною.
Опції:
- полиця покупця
- додаткова LED лампа
- герметична перегородка
- підсвітка Food Fresh meat
- формування острівної лінії
- полиця продавця з фактурної нержавійки
- можливість комплектації без агрегатної частини
- підготовка кутового агрегата під виносний холод
- ступінчаста викладка з нержавіючої сталі AISI 304
- фарбування передньої частини корпусу по кольору RAL
- виконання індивідуального облицювання вітрин (з AGT, МДФ панелі)
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для мороженного, Для суши, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для замороженных продуктов, Для фруктов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2120 мм |
| Ширина | 1238 мм |
| Высота | 1255 мм |
| Вес | 155 кг |
| Технічні дані | |
| Кліматичний клас | 3 |
| Холодоагент | R404a |
| Номінальна сила струму | 2,3 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 8,2 кВт/24 час |
| Площа експозиції | 1,25 м² |
| Глибина викладки | 900 мм |
- Цена: Цену уточняйте






