
Морозильна шафа Juka (Юка) NG60G / Морозильный шкаф JUKA NG60G
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна шафа NG60G — професійне комерційне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації попередньо охолоджених продуктів при низьких, стабільних температурах. Містке, зручне та просте в експлуатації. Ідеально підходить для кафе, барів, ресторанів. Особливістю цієї шафи є двері — двокамерний склопакет з функцією підігріву дверної рамки для запобігання примерзання ущільнювача до корпусу шафи та уникнення запотівання. Корпус шафи — цільнозаливний, а внутрішня поверхня виконана з пластифікованого металу. Морозильна шафа комплектується електронним блоком управління, що контролює заданий температурний режим, трьома регулюємими по висоті полицями, що покриті полімерною фарбою, а також яскравою внутрішньою підсвіткою, яка привертає увагу покупців до продукції, що в ній представлена. Шафа має лайтбокс з підсвіткою для додаткового розміщення реклами, а для правильної установки та експлуатації — чотири регулюємі по висоті ніжки.
Опції:
- полиці-решітки
- корпус нержавіюча сталь
- брендування будь-якої складності
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Морозильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для теста, Для десерта |
| Максимальная рабочая температура | -22 град. |
| Минимальная рабочая температура | -12 град. |
| Материал | Сталь |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 567 мм |
| Высота | 1016 мм |
| Вес | 52 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм загальний | 115 л |
| Кліматичний клас | 4 |
| Холодоагент | R404a |
| Номінальна сила струму | 1,94 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 6 кВт/24 час |
| Полички | 3 шт. |
- Цена: Цену уточняйте


