
Холодильна шафа JUKA VG60G / Холодильный шкаф Juka (Юка) VG60G
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Холодильна шафа Juka (Юка) VG60G — це професійне холодильне обладнання, що призначене для реалізації попередньо охолоджених продуктів. Вона ідеально підходить для кафе, барів, ресторанів. Корпус шафи — цільнозаливний, а внутрішня поверхня виконана з пластифікованого металу. Холодильна шафа комплектується двома регулюємими по висоті полицями, що покриті полімерною фарбою, а також яскравою внутрішньою підсвіткою, яка привертає увагу покупців до продукції, що в ній представлена. Для правильної установки та експлуатації — чотири регулюємі по висоті ніжки.

Опції:
- полиці-решітки
- корпус нержавіюча сталь
- брендування будь-якої складності
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Материал | Сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для фруктов |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 599 мм |
| Ширина | 591 мм |
| Высота | 860 мм |
| Вес | 52 кг |
| Технічні дані | |
| Об'єм загальний | 126 л |
| Кліматичний клас | 3 |
| Холодоагент | R600 |
| Номінальна сила струму | 0,7 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 1.6 кВт/24 час |
| Тип охолодження | статичне |
| Напруга мережі живлення | 220-240/50 V/HZ |
| Регулятор температури | механічний |
| Полички | 2 шт. |
- Цена: Цену уточняйте
