
Морозильна шафа Juka (Юка) ND70M / Морозильный шкаф JUKA ND70M
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- +380 (96) 892-79-29Юрий
- +380 (98) 636-98-47Роман
Морозильна шафа Juka (Юка) ND70M — призначена для зберігання молочних, ковбасних виробів, салатів, десертів, напоїв. Ідеально підходить для кухонь, складських приміщень, продуктових магазинів, закладів громадського харчування. Часто використовується в торгівельних залах, де на невеликий площі необхідно розмістити велику кількість продукції. Корпус шафи — цільнозаливний, а внутрішня поверхня виконана з пластифікованого металу. Холодильна шафа комплектується електронним блоком управління, що контролює заданий температурний режим та функцію автоматичної відтайки, а також п`ятьма регулюючими по висоті полицями, що покриті полімерною фарбою. Для правильної установки та експлуатації шафа має чотири регулюємі по висоті ніжки. Конструкція шафи передбачає можливість встановлення дверки на іншу сторону. Опціонально можливе виконання корпусу шафи із нержавіючої сталі.
Опції:
- полиці-решітки
- корпус нержавіюча сталь
- брендування будь-якої складності
Ви завжди можете звернутися за детальними консультаціями в питаннях підбору холодильного обладнання до наших менеджерів. Ми завжди готові Вам допомогти.
Компанія ІКР ГРУП.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juka |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для молочных продуктов, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для теста, Для десерта |
| Максимальная рабочая температура | -22 град. |
| Минимальная рабочая температура | -12 град. |
| Материал | Сталь |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Высота | 2070 мм |
| Вес | 121 кг |
| Основные | |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм загальний | 563 л |
| Кліматичний клас | 7 |
| Холодоагент | R404a |
| Номінальна сила струму | 3,3 А |
| Споживання електроенергії (при 25°C) | 8,5 кВт/24 час |
- Цена: Цену уточняйте


