Корзина
62 отзыва
Контакты
IKR Group - дистрибьютор холодильного оборудования на территории Украины и Польши
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 097 846 89 86Вадим
+38 096 892 79 29Юрий
+38 098 636 98 47Роман
Вадим
УкраинаРовненская областьРовноул. Курчатова, 18а
Сайт Польшаhttp://www.ikrtech.pl
Карта

Карта якісного молока в Україні 2018 рік

Карта якісного молока в Україні 2018 рік

У рамках проекту Ради з питань експорту продовольства (UFEB) та ФАО/ЄБРР «Україна: нарощення потенціалу асоціації агробізнесу у розвитку експортних ринків» аналітичний відділ Асоціації виробників молока (АВМ) розробив карту якісного молока...

Нині карту можна переглянути на сайті MilkUa.Info на головній сторінці та в  рубриці «Ціни і аналітика». Згодом карта буде доступна на офіційному сайті Асоціації виробників молока.

За допомогою такого ресурсу користувачі мають змогу розглянути основні центри виробництва і переробки молока екстраґатунку, обравши опції «Виробництво» або «Переробка».

Якщо навести на курсор на область, побачимо цифрові значення, які вказують на кількість молока екстраґатунку, виробленого у даній області (тис. т). Основними центрами виробництва молока екстра ґатунку є Київська — 59,7 тис. т, Черкаська — 88,3 тис. т, Чернігівська області — 59,2 тис. т.

Якщо на області зображено нуль, це свідчить про те, що молоко екстраґатунку тут не виробляється, або виробники молока відмовилися повідомляти дану інформацію.

«Клікнувши» на певну область, бачимо коротку довідку про її промислове молочне скотарство: загальне поголів’я ВРХ, у тому числі корів (тис. голів), середня продуктивність корів, кількість виробленого промислового молока та, зокрема, обсяг молока екстраґатунку (тис. т).

На карті також доступний перегляд об’єму переробки

Натиснувши на область, ми бачимо загальний обсяг переробленого молока (тис. т) та по ґатункам: екстра, вищий, перший та інше. Також зазначені види молочних продуктів, отриманих у результаті переробки.

Інформація на карті оновлюватиметься щороку. Головна мета — показати в яких саме регіонах України виробляється якісне молоко та де його переробляють.

Источник: http://milkua.info/uk/ukraine-map

Другие новости