Корзина
64 отзыва
IKR Group - дистрибьютор холодильного оборудования на территории Украины и Польши
+38 097 846 89 86
+38 096 892 79 29
+38 098 636 98 47

Карта якісного молока в Україні 2018 рік

Карта якісного молока в Україні 2018 рік

Нині карту можна переглянути на сайті MilkUa.Info на головній сторінці та в  рубриці «Ціни і аналітика». Згодом карта буде доступна на офіційному сайті Асоціації виробників молока.

За допомогою такого ресурсу користувачі мають змогу розглянути основні центри виробництва і переробки молока екстраґатунку, обравши опції «Виробництво» або «Переробка».

Якщо навести на курсор на область, побачимо цифрові значення, які вказують на кількість молока екстраґатунку, виробленого у даній області (тис. т). Основними центрами виробництва молока екстра ґатунку є Київська — 59,7 тис. т, Черкаська — 88,3 тис. т, Чернігівська області — 59,2 тис. т.

Якщо на області зображено нуль, це свідчить про те, що молоко екстраґатунку тут не виробляється, або виробники молока відмовилися повідомляти дану інформацію.

«Клікнувши» на певну область, бачимо коротку довідку про її промислове молочне скотарство: загальне поголів’я ВРХ, у тому числі корів (тис. голів), середня продуктивність корів, кількість виробленого промислового молока та, зокрема, обсяг молока екстраґатунку (тис. т).

На карті також доступний перегляд об’єму переробки

Натиснувши на область, ми бачимо загальний обсяг переробленого молока (тис. т) та по ґатункам: екстра, вищий, перший та інше. Також зазначені види молочних продуктів, отриманих у результаті переробки.

Інформація на карті оновлюватиметься щороку. Головна мета — показати в яких саме регіонах України виробляється якісне молоко та де його переробляють.

Источник: http://milkua.info/uk/ukraine-map